İSKİD, 14. Dönem Mali Genel Kurulu 14 Ocak’ta Gerçekleşti

İSKİD 14. Dönem Yönetim ve Denetleme Kurulu Faaliyetlerinin görüşüldüğü Mali Genel Kurul’da başkanlığını Friterm Firması’ndan Metin Duruk, başkan yardımcılığını MGT Filtre Firması’ndan Mustafa Töngüt ve yazmanlık görevini Testo Firması’ndan Özgür Küçükhüseyin’in yürüttüğü Divan Kurulu, toplantıyı yönetti.

Seçildiği 18 Ocak 2019 tarihinden bu yana 14. Dönem Yönetim Kurulu faaliyetleri İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy tarafından, mali tablolar Sayman Volkan Arslan’ın sunumuyla ve komisyon faaliyetlerinin İSKİD Komisyon Başkanları tarafından aktarıldığı kurulda, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu ayrı ayrı ibra edildi.

 

İSKİD, uzun yıllardır yer aldığı yurt dışı faaliyetler ile sektörün uluslararası arenada gelişimine, gerçekleştirdiği yurt içi etkinlikler ve ilgili bakanlıklarla yürüttüğü ilişkiler sayesinde Türkiye iklimlendirme sektörünün gelişimine önemli katkılar sağladı.

 

İSKİD, 2020 yılında pek çok yenilikçi ve daha geniş kitlelere seslenecek faaliyet planlarını aktararak üyelerinin desteğini aldı.

 

Toplantı sonunda İSKİD Faaliyetleri hakkında dilek ve temennilerin alındığı bölümde söz alan üyeler, İSKİD faaliyetlerine gelecekte yön verecek önerilerde bulundu.

 

Mali Genel Kurul, İSKİD üye firma temsilcileri ve sektörel basın temsilcilerinin katıldığı resepsiyon ile son buldu.