TTMD YouTube Kanalı Yayında

Isıtma, soğutma, iklimlendirme sektörünün öncü STK’larından Türk Tesisat Mühendisleri Derneği, kuruluş amacı doğrultusunda bilgi paylaşımı ve eğitimi her zaman ön planda tutmaya önem veriyor.

Dernek, yıllar boyunca düzenlediği eğitim seminerleri, sempozyumlar ve çalıştaylardan gelen bilgi birikimlerini sektöre; TTMD Yayınları, dergi ve bültenler olarak ulaştırmayı sürdürüyor.

Geçmişin tecrübesini çağın gereksinimleriyle birleştirmeyi başaran dernek sektör için önemli bir adım daha atıyor. Dijitalleşme çalışmaları kapsamında görsel arşivlerin yer aldığı TTMD YouTube Kanalı artık yayında.

50’den fazla video ve 75 saatten fazla içeriğin yer aldığı kanalda; 2014-2016-2018 yıllarına ait TTMD Sempozyum görüntüleri, 2017-2018-2019 çalıştayları, TTMD eğitim seminerleri, toplantılar ve 25.yıl galası gibi çok sayıda video izlenebilmekte. TTMD, ilerleyen süreçte YouTube Kanalı ile geçmiş ve gelecek görsel arşivini sektörün yararına sunmaya devam edecek, eklenecek yeni içeriklerle bilgi paylaşımını sürdürecek.