HABERLER

TBV ve İBB’den Deprem Hackathonu

Türkiye Bilişim Vakfı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul'da olası bir deprem anı ve sonrasındaki iletişim problemlerini (mağdurla yakın arasındaki, mağdurla kurtarma ekipleri arasındaki vb.) çözmek amacıyla fikir ve projelerin yarışacağı “Deprem Hackathonu” düzenliyor.

4.2.2020

Devamını Oku

CIAT ve ALDAĞ A.Ş.’den Dev İş Birliği

Türkiye’nin öncü iklimlendirme şirketlerinden ALDAĞ A.Ş., iklimlendirme sektörünün dünya çapındaki en önemli oyuncularından CIAT ile başladığı iş birliğini duyurmak üzere, 28 Ocak 2020 tarihinde Çırağan Sarayı’nda lansman toplantısı gerçekleştirdi.

31.1.2020

Devamını Oku

İSKİD, 14. Dönem Mali Genel Kurulu 14 Ocak’ta Gerçekleşti

İSKİD 14. Dönem Yönetim ve Denetleme Kurulu Faaliyetlerinin görüşüldüğü Mali Genel Kurul’da başkanlığını Friterm Firması’ndan Metin Duruk, başkan yardımcılığını MGT Filtre Firması’ndan Mustafa Töngüt ve yazmanlık görevini Testo Firması’ndan Özgür Küçükhüseyin’in yürüttüğü Divan Kurulu, toplantıyı yönetti.

29.1.2020

Devamını Oku

TTMD YouTube Kanalı Yayında

Isıtma, soğutma, iklimlendirme sektörünün öncü STK’larından Türk Tesisat Mühendisleri Derneği, kuruluş amacı doğrultusunda bilgi paylaşımı ve eğitimi her zaman ön planda tutmaya önem veriyor.

24.1.2020

Devamını Oku

Ayvaz, Sakarya Arifiye’de Bulunan Fen Lisesi’ne Destekte Bulundu

Üniversitelerin mühendislik fakülteleri ve meslek liseleri başta olmak üzere, yurt çapındaki eğitim kurumlarına gösterdiği destekle adından söz ettiren Ayvaz’ın sıradaki durağı Sakarya oldu. Şirket, Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi’nin bir sınıfını yeniledi.

16.1.2020

Devamını Oku
Tüm Haberler

Tesisat Donanım

Tesisat Teknolojisi ve Uygulamaları Dergisine

ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Dergimiz Hakkında