HABERLER

Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Başarıyla Tamamlandı

“Daha Sürdürülebilir bir Gelecek için Esnek HVAC Çözümleri” ana temasıyla düzenlenen Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu 1-4 Haziran 2020 tarihleri arasında yapıldı. TTMD’nin ilk kez sanal olarak gerçekleştirdiği sempozyuma 80’den fazla ülkeden 2000’i aşkın bireysel izleyici katıldı.

5.6.2020

Devamını Oku

Türkiye İmsad 34. “Gündem Buluşmaları”nda “Pandemi Sonrası Normalleşme Senaryoları” Konuşuldu

Türkiye İMSAD’ın geleneksel hale gelen “Gündem Buluşmaları” toplantısının 34’üncüsü, küresel salgın nedeniyle üçüncü kez internet üzerinden gerçekleştirildi. “Pandemi Sonrası Normalleşme Senaryoları” başlığı altında düzenlenen online toplantıda katılımcılara seslenen Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Küçükoğlu, “Sektör olarak dinamik, güçlü ve değişime açık yapımızla yeni döneme hazırlanmalıyız. Pandemi sonrası yeni dönemde stratejik hedeflerle daha da güçlü üretim ve teknoloji üssü olmamız mümkün” dedi.

3.6.2020

Devamını Oku

Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu İlk Günden Büyük İlgi Gördü

“Daha Sürdürülebilir bir Gelecek için Esnek HVAC Çözümleri” ana temasıyla düzenlenen Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1 Haziran’da Türkiye saati ile 13:00’te başladı… TTMD’nin ilk kez sanal olarak gerçekleştirdiği sempozyuma birinci günde tüm dünyadan 1000’e yakın bireysel izleyici katıldı.

2.6.2020

Devamını Oku

MTMD Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti

Makine Mühendisleri Odası’nın online düzenlediği Mekanik Tesisatta Dijital Dönüşüm Etkinliği ve Sanal Sergi'nin 29 Mayıs 2020 tarihli ikinci gününde, Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği tarafından saat 16.15-18.00 arasında “Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği” paneli gerçekleştirildi.

1.6.2020

Devamını Oku

Pandemi Ortamında Merkezi İklimlendirme Cihazları ve Havalandırma Sistemlerinin Kullanımı

Kontrollü sosyal yaşama geçiş sürecinde özellikle kamuya açık alanların iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin toplum sağlığını ne ölçüde etkileyeceği ülkemiz gündeminin en önemli konularından biri haline geldi.

22.5.2020

Devamını Oku
Tüm Haberler

Tesisat Donanım

Tesisat Teknolojisi ve Uygulamaları Dergisine

ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Dergimiz Hakkında